loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Визначаємо свій психотип по Еніостилю

Унікальний лікар невролог-психолог клініки Тесла - Томіліна Юлія Сергіївна вважає, що більшість хвороб виникають через нерви, а нерви через думки. Тому важливо пізнати свій психотип та зрозуміти себе й оточення. 
 
Еніостиль допомагає знайти підхід до абсолютно різних типів особистостей і зробити взаємодію з собою та людьми максимально комфортною. Знання 16 психотипів особистостей дозволяє побачити всю унікальність людини та підійти до розв'язання будь-яких задач з максимальною індивідуальністю. 
 
Еніостиль - це молодий напрямок у психології (понад 30 років). Основою його стала типологічна теорія відомого вченого та психіатра Юнга. Робота Юнга «Психологічні типи» буквально здійснила революцію в уявленні про типи людей. Саме ця робота і стала відправною точкою в Еніостильній психо-філософії. 
 
Еніостиль - це стиль взаємодії та обміну з собою, з іншими людьми, з оточення світом. Він дає пояснення на питання: 
«Хто я такий і чому я так сприймаю світ?» 
В Еніостилі основні типи людей називаються як сторони світу: 
Північ, Південь, Захід, Схід. 
 
Як ці функції проявляються в людині? 
▫️ Людям Північного (Пн) психотипу притаманні такі риси: логіка, системність, порядок, гарантії, стабільність, консерватизм, емоційна стриманість. 
▫️ Люди Південного (Пд) психотипу - чуттєві, емоційні, енергійні, люблять спілкування та зв‘язки з іншими людьми, дарують любов. 
▫️ Західний (Зх) тип особистості впевнений, впливовий, статусний, соціалізований, проявляє лідерство та силу, вибудовує ієрархію, стимулює розвиток. 
▫️ Особистості Східного (Сх) психотипу творчі, ідейні, легкі, з нестандартним мисленням, зацікавленістю, розвинутою інтуїцією, можуть швидко перемикати свою увагу. 
 
Взагалі, кожний тип складається з усіх 4 функцій. Але в залежності від того, якостей якої функції найбільше - буде визначено головну функцію і, відповідно, тип людини. 
2-га функція теж є сильною, тобто, ті якості теж будуть присутні, щоправда, меншою мірою. А ось 3-тя і 4-та функції будуть значно менше виражені, і саме ці якості будуть даватися людині «не так просто». 
Наприклад: людина з психотипом Зх-Пд (у назві вказуються лише перші дві функції) буде впливовим лідером (Зх) через свою комунікацію та зв‘язки (Пд). А далі у неї стоїть Схід і Північ, і це значить, що їй буде важче даватися легкість (Сх) та дотримання гарантій і системність (Пн). Рух від 1-ї функції може бути як за, так і проти часової стрілки: Пн-Сх-Пд-Зх або Зх-Пд-Сх-Пн. 
 
Те, що «нормальне» для одного типу, може бути зовсім «ненормальним» для іншого. 
Тому, знаючи усі тонкощі свого психотипу або близької людини, ми можемо зрозуміти свої чи чиїсь дії, істинні потреби, легко сприймати особливості характеру, продуктивно комунікувати. 
 
Більшість рішень лежить на поверхні. І ми з Вами будемо обирати саме те рішення, яке максимально підходить саме Вам! 
Адже сучасна психологія має бути персоніфікованою!