loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Масажі

Лікувальний масаж

Масаж (від фр. Masser – розтирати) – це сукупність прийомів механічного і рефлекторного впливу на тканини і органи у вигляді розтирань, тиску, вібрації, що проводяться безпосередньо на поверхні тіла людини як руками, так і спеціальними апаратами через повітряне, водне або інше середовище з метою досягнення лікувального або іншого ефекту. Як лікувальна процедура масаж був відомий з давніх часів. Техніки масажу активно використовуються і в наші дні на всіх етапах лікування, і після його закінчення – в реабілітаційній фазі, і практично не має обмежень у застосуванні.

За допомогою масажу лікуються наступні захворювання:

Масаж в сімейній клініці ТЕСЛА

В нашій сімейній клініці масаж проводять сертифіковані спеціалісти, які пройшли відповідне навчання.

Перелік лікувального масажу складають – загальний масаж, лімфодренажний, антицелюлітний, масаж обличчя, голови, окремих зон хребта.

Лікувальну процедуру також можуть пройти і найменші наші пацієнти, з самого народження.

Спеціалістами нашої клініки розроблена комплексна програма, в яку входить дитячий масаж і лікувальна фізкультура, що набагато прискорює процес відновлення фізичної норми і реабілітації, особливо для дітей з дисплазією кульшових суглобів. Дитячі програми лікувального масажу розраховані з урахуванням вікових особливостей і розділені на три категорії: від 0-12 місяців, від 1 року до 3-х і від 3-10 років.

Спеціалісти нашої клініки з турботою попіклуються про здоров’я вашого малюка.