loading

м. Чернігів, пр. Грушевського, 166-Б

м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

м. Чернігів, вул. Незалежності, 15

м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 15

+ 380 462 92-92-53

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

 

UA

Хірургія одного дня

Медичні послуги, які можна отримати у відділенні  хірургії одного дня клініки «ТЕСЛА» – це якісний, зручний та доступний медичний сервіс на основі кращих європейських та світових хірургічних практик. Такий сервіс розширяє клієнтам можливості для своєчасного та ефективного вирішення надокучливих проблем зі здоров’ям. Хірургія одного дня відрізняється простотою та зменшенням витрат часу на відміну від тривалої та клопіткої госпіталізації в стаціонар лікарні. Ця обставина є дуже актуальною в теперішніх умовах швидкісного темпу життя, й особливо, при неможливості людини надовго відриватися від сім’ї та роботи, тобто дозволяє швидко повернутися до звичного ритму життя.

 

До того ж, позитивним психологічним фактором є те, що амбулаторний клієнт – це людина, що вже одужує, а пацієнт стаціонару – це "хворий". Клієнт знає, що він незабаром буде вдома, а значить майбутня операція не так вже й небезпечна і складна, не буде необхідності тиждень проводити в лікарняному ліжку і терпіти болючі медичні маніпуляції.

 

Лікарі відділення хірургії одного дня нашої клініки застосовують найсучасніші нетравматичні лікувальні методики, що використовуються як у дорослих так і у дітей. У медичний центр можна прибути в призначений день для операції і відправитися додому уже за кілька годин. Залишаться лише 1-2 візити для нетривалих нескладних післяопераційних оглядів або мініперев’язок. Це також мінімізує контакт клієнта з внутрішньолікарняними інфекціями і, відповідно, знижує ризики у післяопераційному періоді. Клієнти після амбулаторних операцій можуть самостійно рухатися, ходити і не потребують догляду медичного персоналу або родичів.

 

Оптимізація тривалості хірургічного лікування супроводжується можливістю отримувати максимально широкий комплекс дообстеження, в тому числі й гістологічне заключення, а також, післяопераційний супровід і навіть транспортування пацієнтів додому на спеціально обладнаному медичному автомобілі. Тобто клієнти отримують рівнозначну до стаціонару якість медичної послуги.


 

До переліку напрямків амбулаторної хірургії клініки ТЕСЛА входять:

  • - Проктологія (лазерна абляція);
  • - Флебологія (лазерна вапоризація);
  • - Ортопедія та травматологія;
  • - Гінекологія, в тому числі й естетична;
  • - Загальна хірургія, а також і гнійна;
  • - Урологія;
  • - Онкологія;
  • - Дерматологія;
  • - Оториноларингологія;
  • - Дитяча хірургія.