loading

м Чернігів, вул. 1-го Травня, 166-Б

м Чернігів, вул. Коцюбинського, 61

+ 380 462 93-00-70

+ 380 97 373-04-04

+ 380 99 498-94-78

+ 380 93 567-68-78

UA

Флебологія

З 2018 року в клініці «Тесла» успішно працює відділення флебології, провідними фахівцями якого є одні з кращих лікарів Чернігова - Бондаренко Р.В. і Мальчиков Ф.В..

Обидва лікарі мають величезний досвід практичної роботи і проходять регулярне навчання в Європі, так як методики лікування варикозу постійно удосконалюються. Ми пишаємося тим, що ми можемо забезпечити лікування варикозу використовуючи найсучасніше обладнання і Європейські методики, при цьому зберігаючи доступну для людей ціну.

Нашим пріоритетом в лікування варикозу є безопераційна методика, яка дозволяє пацієнтові покинути клініку відразу після процедури без втрати працездатності навіть на один день.

Фахівці нашої клініки успішно практикують безопераційну методику лікування варикозу на будь-якій стадії хвороби.

Лікар флеболог - це фахівець, який займається лікуванням патології вен нижніх кінцівок. Завдяки сучасній методиці радіочастотної абляції (Мірча), процедура проходить швидко і без хірургічного втручання.

Суть маніпуляції - в термічному впливі на стінку вени, в наслідок чого відбувається заварювання просвіту вени без пошкодження навколишніх тканин.

Перед процедурою слід проконсультуватися з фахівцем, що включає візуальний огляд пацієнта і використання УЗД діагностики.

Що робить лікар під час процедури?

  1. Для місцевого знеболювання вам вводять анестетик.
  2. Після чого робиться маленький прокол, через який під шкіру в велику чи малу підшкірну вену, під ультразвуковим контролем, вводиться тонка струна (електрод).
  3. Відень обколюють розчином анестетика (кілька уколів по ходу вени).
  4. Лікар включає апаратуру, щоб ця струна запаяних зсередини розширену вену - причину варикозу (в більшості випадків).

Після цих дій на ногу одягають еластичний панчіх і ви йдете додому. Крім цього, протягом декількох днів рекомендовані годинні прогулянки на свіжому повітрі.

Які захворювання лікують флебологи клініки Тесла?

Переваги лікування варикозу за допомогою радіочастотної абляції:

Подбайте про благополуччя вашого здоров'я - пройдіть регулярне обстеження для профілактики захворювань вен!

Записатися на консультацію флеболога можна в будь-який час!